Top úspěchy

2017

Mistrovství světa SKDUN for all ages – Eger Maďarsko

1.místo Aneta Le kata děti

1.místo Eliška Pokorná kata team děti

1.místo Kristýna Vašíčková kata team děti

1.místo Kateřina Štecová kata team děti

1.místo Lukáš Jílek kumite junioří +75Kg

1.místo Eliška Pokorná kumite žákyně -35Kg

1.místo Kateřina Štecová kumite žákyně +35Kg

2.místo Kristýna Vašíčková kumite žákyně +35Kg

3.místo Daniel Pekuniak kumite masters open

3.místo Anna Lojdová kumite juniorky +58Kg

3.místo Jiří Vrba kumite žáci -42Kg

3.místo Natáie Soukopová kumte žákyně -35Kg

3.místo kumite team seniors mix (Boguský,Pekuniak,Charvát,Tesař,Budajová,Lojdová,Týlová)

3.místo kumite team juniors mix (Jílek,Novák,Kočárek,Trličík,Lojdová,Budajová,Veselá)

3.místo Grand masters kata+kumite Ondřej Charvát

3.místo Grand masters kata+kumite Pavla Mezzeiová

 

Mistrovství světa shotokan karate Varna Bulharsko

2.misto Miroslav Boguský kumite male +84Kg

2.místo Daniel Pekuniak kumite ippon masters open

2.místo Anna Lojdová kumite team juniors female

3.místo Anna Lojdová kumite juniors female +59Kg

3.místo Pavel Trličík kumite ippon juniors male -63Kg

3.místo Pavel Trličík kumite WKF juniors male -63Kg

3.místo Ondřej Charvát kumite ippon male -75Kg

3.místo Milan Tesař kumite WKF male -84Kg

3.místo kata team ( Tričík, Tesař, Charvát )

 

Mistrovství Evropy WUKF Cluj Rumunsko

1.místo Michal Dvořák kata adapted
1.místo Lukáš Jílek kumite cadets +75kg
1.misto Kateřina Štecová kumite female
1.místo Kryštof Ruža kumite male
1.místo kumite team veterans rotation (Daniel Pekuniak, David Pekuniak, Daniel Krhut, Vladimír Vrabec)
2.misto Daniel Krhut kata Goju-ryu male
2.misto Aneta Le kata female
2.místo Daniel Krhut kata veterans open
2.místo kumite team juniors rotation female (Anna Lojdová,Veronika Jakubů,Michaela Budajová)
2.misto kata team female (Kristýna Vašíčková,Eliška Pokorná,Kateřina Štecová)
2.místo kumite team female rotation U12 (Barbora Kerbelová,Anika Draheimová,Kateřina Štecová)
3.misto Daniel Pekuniak kumite veterans open
3.misto Eliška Pokorná kumite female
3.misto Miloslav Zdražil kumite veterans
3.misto Eliška Pokorná kata female
3.misto Kryštof Ruža kata
3.misto kumite team juniors sanbon female
(Michaela Budajová,Anna Lojdová,Veronika Jakubů)
3.místo Michaela Budajová kumite juniors female +65kg

5.místo Michal Kyncl – kumite masters team

2016

MIstrovství Evropy WUKF Montichiari

1.místo Veronika Jakubů cadets female open

1.místo Bára Boháčková kata Goju-ryu mini-cadets female
1.místo Kateřina Štecová kumite children female 9-10 years
1.místo Antonín Novák kumite mini-cadets male

2.misto Tereza Jůnová kata goju-ryu cadets female
2.misto Eliška Pokorná kata team children
2.misto Kateřina Štecová kata team children
2.místo Kristýna Vašíčková kata team children
2.místo Kryštof Růža kumite team U11
2.misto Jiří Endršt kumite team U11
2.misto Jiří Vrba kumite team U11
2.misto Michal Kasal kumite team U11
2.misto Natálie Soukopová kumite team U11
2.misto Kristýna Vašíčková kumite team U11
2.misto Eliška Pokorná kumite team U11
2.misto Marie Puldová kumite team U11
2.misto Kateřina Štecová kumite team U12
2.misto Barbora Kerbelová kumite team U12
2.misto Karolína Řezníčková kumite team u12
2.místo Daniel Krhut kata masters male open
2.misto David Pekuniak kumite team masters
2.misto Daniel Pekuniak kumite team masters
2.misto Vladimir Vrabec kumite team male Goju-ryu
2.misto Daniel Krhut kumite team masters

2.misto Veronika Jakubů kumite team cadets femele
2.misto Anna Lojdová kumite team cadets female
2.misto Michaela Budajová kumite team cadets female
2.misto Eliška Týlová kumite team cadets female

3.místo Zuzana Tekely kumite team mini-cadets female
3.misto Daniela Veselá kumite team mini-cadets female
3.misto Pavlína Fischerová kumite team mini-cadets female

3.misto Natálie Žippaiova kata Goju ryu cadets
3.misto Kryštof Růža kumite children male
3.misto Zuzana Tekely kumite mini-cadets female
3.místo Pavel Trličik kumite cadets -60Kg
3.misto Veronika Jakubů kumite cadets +55Kg
3.místo Pavla Mezzeiová kumite juniors female -55Kg

3.místo Daniel Krhut kata Goju-ryu male

4.misto Kateřina Štecová kata children

5.misto Lukáš Jílek kumite cadets +75Kg
5.misto Anna Lojdová kumite cadets +55Kg
5.misto Michaela Budajová kumite cadets open

5.místo kumite team Ippon male (Fara,Boguský,Charvát)
5.misto František Fara kumite Ippon +70Kg

5.Místo Michal Galla kumite sambon juniors -80Kg
5.misto Markéta Urbanová kata goju ryu
6.misto Pavlína Fischerová kata goju ryu
7.misto Natálie Soukopová kata children

 

Mistrovství světa WUKF Dublin

Mistři světa
Daniel Pekuniak-kumite Team masters
Daniel Krhut-kumite Team masters
David Pekuniak-kumite Team masters
Vladimír Vrabec-kumite Team masters
Bára Boháčková-kata Goju Ryu mini-cadetky
Daniel Krhut-kata Goju Ryu muži
Vicemistři světa
Antonín Novák-kumite mini-cadets open
Michal Galla-kumite juniors -80kg
Zuzana Tekely-kata mini-cadets
Daniel Krhut-kata masters open
Lukáš Kastl-kata children
David Kastl-kumite children open
Anna Lojdová-kumite cadets open
Jakub Szewieczek-kumite cadets +75kg
Jiří Vrba-kumite Team rotation chlapci
David Kastl-kumite Team rotation chlapci
Jiří Endršt-kumite Team rotation chlapci
Lukáš Kastl-kumite Team rotation chlapci
2 vicemistři světa
Natálie Žippaiová-kata Goju-ryu mini-cadets
Pekuniak Daniel-kumite masters open
David Kastl-kata children
Kateřina Štecová-kumite children female
Pekuniak David-kumite masters open
Barbora Kerbelová-kumite Team rotation children
Anika Draheimová-kumite Team rotation children
Karolína Řezníčková-kumite Team rotation children

Mistrovství Evropy SKDUN Norimberk

Daniel Pekuniak – mistr Evropy kumite masters

Veronika Jakubů – kumite cadets female 2.místo

Jakubů, Lojdová,Budajová – kumite team juniors 1.místo

2015

Mistrovství světa UWK Koper

Tereza Jůnová-mistr světa kata rengokai cadets
Daniel Pekuniak-mistr světa kumite veterans A
Team kadetek rotation-Jakubů,Lojdová,Budajová,Týlová-mistři světa
Team veterans-Krhut,Pekuniak,Kincl,Zdražil-mistři světa
2.místo Daniel Krhut kata seniors Goju-ryu
3.místo Anna Lojdová kumite cadets -55kg
3.místo Veronika Jakubů kumite cadets +55kg
3.místo Team cadetů kumite rotation-Herák,Mucha,Szewieczek
3.místo Team cadetek sanbon-Budajová,Týlová,Jakubů,Lojdová
3.místo Daniel krhut kata veterans A

 

Mistrovství Evropy WUKF Herstal

Tereza Jůnová kata dorostenky other styles 1.místo

Natálie Žippaiová kata mini-dorostenky Goju-ryu 1.místo

Kryštof Ruža kumite children 1.místo

Patrik Bazonni kumite children 2.místo

Jiří vrba kumite 6-8let 2.místo

Anna Lojdová kumite mini-cadetky 2.místo

Martin Eliáš kumite 9-10let 2.místo

Veronika Jakubů kumite mini-cadetky 3.místo

Bára Boháčková kata Goju ryu 3.místo

Michal Galla kumite juniors -75Kg 3.místo

Andrea Lochschmidtová juniorky -60Kg 3.místo

Zuzana Tekely kata mini-cadetky 3.místo

Zuzana Tekely kumite mini-cadetky 3.místo

kumite team cadetky – Lojdová,Jakubů,Bischofová 3.místo

kumite team cadeti – Jílek,Szewieczek,Drozda 3.místo

kumite team juniorky – Lochschmidtová,Budajová,Mezzeiová 3.místo

Mistrovství světa WKC Riga

Daniel Krhut kata Goju-ryu muži 2.místo

Tereza Jůnová kata Goju-ryu dorostenky 2.místo

 

2014

Mistrovství světa WSKU Priština

Miroslav Boguský kumite muži -84Kg 2.místo

Miroslav Boguský kumite team 2. místo

Mistrovství Evropy WUKF Verona

Veronika Jakubů kumite dorostenky 1.místo

Andrea Lochschmidtová kumite juniorky 2. místo

Daniel Krhut kata Goju-ryu muži 2.místo

Natálie Žippaiová kata ml. Žákyně 3.místo

Petr Kundrát kumite veteráni 3. místo

Pekuniak,Můdry,Vancák kumite tem 3. místo

2013

Mistrovství Světa WUKF Bucharest

Jiří Jirásek kata Goju-ryu veteráni 2.místo

Daniel Krhut kata Goju-ryu 2.místo

Miroslav Boguský kumite muži -80Kg 2.místo

Mistrovství Evropy WUKF Sheffield

Lukáš Jílek kumite dorostenci 1.místo

Anna Lojdová kumite st. žákyně 1.místo

Andrea Lochschmidtová kumite juniorky 2.místo

Tereza Jůnová kata st. žákyně 3.místo

Jana Nováková kumite st. žákyně 3.místo

Martin Lukeš kumite ml. žáci 3.místo

2012

Mistrovství Evropy WUKF Glasgow

Jiří Jirásek kata Goju-ryu veteráni 3.místo

Daniel Krhut kata Goju-ryu 3.místo

Martina Kohárová kata Goju-ryu   juniorky 3.místo

2011

Mistrovství Světa WKC Liberec

Jiří Jirásek kata Goju-ryu veteráni 1.místo

Kata team senioři (Jirásek,Vrabec,Krhut)   2.místo