Polish open 2016 – Szczecin

Další úspěšné tažení CAOKK, se tentokrát událo 8. května v polském Štětíně.

Světový pohár WUKF pod názvem Polish Open naši čeští karatisté pod vedením reprezentačního coache karate Miroslava Boguského doslova vyluxovali.

A na samém závěru soutěže byla česká výprava složená ze zástupců Champions teamu oceněna, jako nejlepší výprava Polish Openu.

Tato akce byla opravdu vydatná. Zúčastnilo se 12 států: ČR, Egypt, Anglie, Německo, Belgie, Brazílie, Maďarsko, Rumunsko, Alžír, Polsko, Itálie a Rusko. Takže není pochyb o tom, že účast startujících byla opravdu hojná.

Za CAOKK zde startovalo 17 závodníků a vybojovali více, jak dvojnásobek medailí. Přesně  21 zlatých, 7 stříbrných a 6 bronzových medailí.

Natálie Soukopová kata dívky 3.misto

Čeští závodníci ukázali, že jsou velmi dobře připraveni na Mistrovství světa WUKF, na které všichni odcestují již za měsíc do Irského Dublinu.

Na závěr všem závodníkům velmi gratulujeme a děkujeme celému organizačnímu teamu za tento mimořádný úspěch…