MS WUKF Bratislava

Již 8. mistrovství světa WUKF na Slovensku je za námi a celá výprava je z dějiště mistrovství na cestě domů.🇨🇿
Všichni jsme velmi unavení, ale i přesto spokojení s dosaženými výsledky, které stačili na úžasné 🤜🏻DEVÁTÉ🤛🏻 místo ze zúčastněných 83 federací z pěti kontinentů.
Z tohoto mistrovství si odvážíme⤵️
7x 🥇
10x 🥈
15x 🥉
Na tomto úspěchu se podíleli zástupci klubu – Champions team, SKP UNITOP ČR (Sokolov, Březová, Bukovany), KCK karate team Letohrad, KK Lichnice, karate panters Český Krumlov, SK karate Most👊🏻🇨🇿
Velmi děkujeme za podporu všem coachům, realizačnímu týmu a hlavně partnerům, bez kterých bychom se nemohli těchto akci účastnit. Jmenovitě KV kraj, město Chodov, město Sokolov, město Horní Slavkov, město Krásno, město Stříbrná, město Hroznětín, město Březová, SKF, RVS, MŠMT, S&W Mercedes Karlovy Vary, Eurovia a. s. a Maister, prodej nářadí, J+M autodíly, Radek Tirala vodoinstalace.💪🏻

Velmi gratulujeme všem našim závodníkům, kteří si vybojovali medaile, i těm, kterým to nevyšlo a medaili si neodváží. Všichni jste bojovali s hrdostí lva v srdci. Zárověn všem dekujeme za skvělou reprezentaci týmu CAOKK.👊🏻

Výsledky jmenovitě:

Mistři světa – kumite team female mini cadets (Štecová, Vašíčková, Pokorná, Rutová)
Mistr světa – Daniel Krhut kata masters Open
Mistryně světa – Eliška Pokorná kumite mini cadets -50kg
Mistryně světa – Kateřina Štecová kumite mini cadets +50kg
Mistryně světa – Tereza Jůnová kata U21 Open

Mistryně světa – kumite team female juniors (Anna Lojdová, Michaela Budajová, Eliška Týlová, Tereza Jůnová)
Mistryně světa – Tereza Jůnová kata female juniors goju-ryu

Vicemistr světa – Radek Tirala kata children Open 
Vicemistryně světa – Adéla Jůnová kata mini cadets goju-ryu
Vicemistryně světa – Aneta Le kata children Open
Vicemistryně světa – Markéta Urbanová kata cadets goju-ryu

Vicemistryně světa – Natálie Soukopová kumite mini cadets -45kg
Vicemistr světa – Daniel Nový kumite cadets +75kg
Vicemistr světa – Daniel Krhut kata male goju-ryu
Vicemistr světa – Michaela Budajová kumite female juniors +60kg
Vicemistr světa – Lukáš Jílek kumite male juniors +85kg
Vicemistryně světa – Eliška Týlová kumite female juniors -65kg

Druzí vicemistři světa – kumite male veterans (Pekuniak, Pekuniak, Krhut, Vrabec)
Druhý vicemistr světa – David Pekuniak kumite male veterans Open A
Druzí vicemistři světa – kumite team male veterans (Kyncl, Košina, Jindra, Nosál)
Druhy vicemistri světa – kumite team rotations male cadets (Nový, Müller Jan, Müller Jakub, Marek)
Druhý vicemistr světa – Daniel Kubíček kumite male cadets Open

Druhý vicemistr světa – Karel Benda kata mini cadets goju-ryu
Druhý vicemistr světa – Lukáš Hoffman kata goju-ryu male
Druhý vicemistr světa – Dominik Štros kata cadets goju-ryu

Druhá vicemistryně světa – Barbora Kerbelová kumite cadets +50kg
Druhý vicemistr světa – Ondřej Náhlík kumite nihon 12 let -155cm
Druhý vicemistr světa – Jan Novotný kumite mini cadets -45kg
Druhá vicemistryně světa – Karin Denčilja kumite female mini cadets -60kg
Druhá Vicemistryně světa – Adéla Krátká kumite cadets -65kg Druhá Vicemistryně světa – Anna Lojdová kumite female juniors +60kg
Druhá Vicemistryně světa – Tereza Jůnová kata ženy goju-ryu